Sołectwa

 

Na terenie gminy Czernica ustanowiono 13 sołectw.

W wyniku wyborów, w poszczególnych wsiach, sołtysami na kadencję 2015-2019 zostali:

1. CHRZĄSTAWA MAŁA - Stanisław Pawlik
zam. Chrząstawa Mała, ul. Wrocławska 38 
55-003 Czernica  
email: s.pawlik@czernica.pl
telefon: 607 142 211

2. CHRZĄSTAWA WIELKA - Marcin Ratajczyk
zam. Chrząstawa Wielka, ul. Nawłociowa 32
55-003 Czernica 

email: m.ratajczyk@czernica.pl
telefon: 501 426 813

3. CZERNICA - Ryszard Maćków
zam. Czernica, ul. Wojska Polskiego 1/17
55-003 Czernica

email: ----------------
telefon: 723 812 532

4. DOBRZYKOWICE  Jerzy Siatka
zam. Dobrzykowice, ul. Wrocławska 1a

55-002 Dobrzykowice
email: j.siatka@czernica.pl
telefon: 664 464 048

5.
 GAJKÓW - Tadeusz Fugol
zam. Gajków, ul. Polna 32 
55-002 Kamieniec Wrocławski 

email: t.fugol@czernica.pl

telefon:
507 465 330

6. JESZKOWICE - Jadwiga Grzybowska
zam. Jeszkowice, ul. Główna 47 
55-003 Czernica 
email: j.grzybowska@czernica.pl
telefon: 71 318 05 20

7.KAMIENIEC WROCŁAWSKI - Beata Jakielaszek
zam. Kamieniec Wrocławski, ul. Szkolna 29

55-002 Kamieniec Wrocławski 
email: b.jakielaszek@czernica.pl
telefon: 735 925 810

8.KRZYKÓW - Paweł Falkiewicz

zam. Krzyków, ul. Zachodnia 4 
55-003 Czernica 

email: p.falkiewicz@czernica.pl 
telefon: 888 796 875

9. ŁANY - Ryszard Wychudzki
zam. Łany, ul. Odrzańska 25 
55-002 Kamieniec Wrocławski 

email: r.wychudzki@czernica.pl
telefon: 609 024 032

10.NADOLICE MAŁE - Zdzisław Dobrzański
zam. Nadolice Małe, ul. Zielona 9
55-003 Czernica 

email: z.dobrzanski@czernica.pl
telefon: 603 981 457

11.NADOLICE WIELKIE - Leszek Kusiak
zam. Nadolice Wielkie, ul. Boczna 10 
55-003 Czernica 

email: l.kusiak@czernica.pl
telefon: 604 563 047

12.RATOWICE - Jarosław Jagielski 
zam. Ratowice, ul. Wrocławska 60 
55-003 Czernica 

email: j.jagielski@czernica.pl
telefon: 610 495 505

13. WOJNOWICE - Kamil Antas
zam. Wojnowice, ul. Główna 33a 
55-003 Czernica 
email: k.antas@czernica.pl
telefon: 71 318 05 93