Orszak Trzech Króli

W tym roku za pośrednictwem Stowarzyszenia Miłośników Nadolic Małych nasza gmina przystąpiła do organizacji "Orszaku Trzech Króli". Orszak Trzech Króli to największe Jasełka w Polsce.

Dziś w  promieniach pięknego słońca orszak wyruszył z kościoła p.w. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Nadolicach Wielkich do żywej szkopki w Nadolicach Małych.


Setki osób w radosnej atmosferze przeszło pod opieką policji i strażaków z OSP Nadolice Wielki ulicą Wrocławską do Nadolic Małych budząc wielkie zainteresowanie wszystkich którzy napotkali ten piękny barwny orszak śpiewający kolędy. W Nadolicach Małych Trzej Królowie złożyli dary w żywej szopce w której atrakcją dla dzieci i dorosłych były żywe zwierzęta.


Bardzo cieszy ogromne zainteresowanie Orszakiem Trzech Króli, które przełożyło się na ogromną ilość uczestników marszu. Dla wszystkich uczestników orszaku organizatorzy przygotowali ciepły poczęstunek. Warto zaznaczyć, że była to pierwszy organizowany w naszej gminie orszak i zarazem pierwsza impreza w tym roku w naszej gminie.

Dziękujemy wszystkim gościom i uczestnikom marszu, że zaszczycili nas swoją obecnością. Już dziś zapraszamy na przyszłoroczny Orszak Trzech Króli. A organizatorom należą się od nas wszystkich wielkie brawa i słowa podziękowania za wspaniałą organizację pierwszego w naszej gminie Orszaku Trzech Króli.