Orszak Trzech Króli

Po raz drugi dzięki Stowarzyszeniu Miłośników Nadolic Małych nasza gmina przystąpiła do organizacji "Orszaku Trzech Króli". Orszak Trzech Króli to największe Jasełka w Polsce.

 

Orszak wyruszył dziś z kościoła p.w. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Nadolicach Wielkich do żywej szopki w Nadolicach Małych.
 
Setki osób w radosnej atmosferze przeszło pod opieką policji i strażaków z OSP Nadolice Wielkie ulicą Wrocławską do Nadolic Małych budząc wielkie zainteresowanie wszystkich, którzy napotkali ten piękny barwny orszak śpiewający kolędy. W Nadolicach Małych Trzej Królowie złożyli dary w żywej szopce w której atrakcją dla dzieci i dorosłych były żywe zwierzęta.
 
Bardzo cieszy ogromne zainteresowanie Orszakiem Trzech Króli, które przełożyło się na ogromną ilość uczestników marszu. Dla wszystkich uczestników orszaku organizatorzy przygotowali ciepły poczęstunek. 
 
Dziękujemy wszystkim gościom i uczestnikom marszu, że zaszczycili nas swoją obecnością. Już dziś zapraszamy na przyszłoroczny Orszak Trzech Króli. A organizatorom należą się od nas wszystkich wielkie brawa i słowa podziękowania za wspaniałą organizację Orszaku Trzech Króli.